powrót do góry

Cześć! Wita Was Belle-Petite,

Dziękujemy, że zawitaliście do naszego małego zakątka pełnego kolorów i delikatności. Do miejsca samych fajnych przytulaśnych rzeczy dla waszych dzieci.

  • Mamy szeroką gamę artykułów dziecięcych począwszy od kocyków Minky, kocyków ocieplanych, kompletów pościeli, akcesoriów do wózka, przez poduszki po najpiękniejsze przytulanki.

  • Wszystkie nasze produkty, które są na sklepie, można kupić od razu i nie trzeba na nie czekać, dlatego też nie realizujemy zamówień indywidualnych.
  • Wszystko co tworzymy, tworzymy z radością i miłością do dzieci. Jeżeli otulicie je kocykiem, okryjecie czule kołderką lub zasypia wtulone w naszą przytulankę - to jest to dla nas ogromna satysfakcja i największa nagroda.

  • Zdjęcia Waszych pociech na naszym profilu Facebooka, są naszą dumą. Uśmiechy na twarzach Waszych dzieci dają nam dodatkową motywację do szukania nowych wzorów, nowych pomysłów i kolorów do dalszej, czasem ciężkiej pracy :)

  • Przykładamy wiele uwagi, żeby produkowane przez Belle-Petite rzeczy były delikatne a zarazem trwałe - co za tym idzie, najwyższej jakości i bezpieczne dla waszych maluchów.

  • Udało nam się zgromadzić grono współpracujących z nami firm o wysokich standardach jakości, wszystkie stosowane w produkcji tkaniny i dodatki są bezpieczne dla dzieci, posiadają atesty i nie zawierają żadnych substancji mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie dziecka.

Wszytko co możecie znaleźć w sklepie Belle-Petite jest produkowane w Polsce i z Miłości do Dzieci :)

logobp.png