powrót do góry

Mufka

Zmarznięte ręce wcale nie tak łatwo ogrzać i wie o tym każdy, kto choć raz przemarzł do szpiku kości. Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, bardzo szybko można poważnie wychłodzić dłonie, prowadząc wózek z dzieckiem w jesienno-zimowej porze. Dlatego mufka to obowiązkowe wyposażenie wózka w chłodniejszych miesiącach.

Czym jest mufka?

mufkaNajprościej rzecz ujmując, mufka jest ocieplaczem na ręce. Prowadzenie wózka gołymi rękami zimą jest czymś wręcz niewyobrażalnym, jednak nawet rękawiczki na niewiele się zdadzą przy nieco dłuższym wyjściu z domu – wszak wielu nas zimą, pomimo rękawiczek, chętnie chowa dłonie dodatkowo do kieszeni, tymczasem przy prowadzeniu wózka są one nieustannie wystawione na oddziaływanie niskich temperatur i często też wilgoci, która dodatkowo wzmacnia odczuwanie zimna.

Inną kwestią jest też to, że na spacerze z dzieckiem dość często zdarzają się sytuacje, w których trzeba zdjąć rękawiczki, żeby móc coś zrobić. Nie tylko jest to niewygodne, ale też nie ma prostszego sposobu na to, by zgubić rękawiczki i zostać bez żadnego zabezpieczenia przed zimnem. Właśnie dlatego mufka jest najlepszym rozwiązaniem na chłodniejszy okres!

Mufka – praktyczne i stylowe rozwiązanie

Mocuje się ją do pałąka wózka za pomocą nap, dzięki czemu zawsze jest na swoim miejscu i nigdy się nie zgubi. Nie musimy też jej ściągać po powrocie do domu ze spaceru, dzięki czemu nie zapomnimy zabrać jej na kolejne wyjście. Każda mufka w ofercie Belle-Petite jest wykonana z cieplutkiego polaru Minky wewnątrz, kolorowej bawełny na zewnątrz i zapewniającej ciepło i ochronę przed wiatrem włókniny wypełniającej wnętrze. W naszym asortymencie znajdziesz mufki w różnych wzorach, które możesz skompletować razem z innymi dodatkami – kocykiem, śpiworkiem czy wkładką do wózka, dzięki czemu nie tylko zapomnisz o zimnie na spacerze, ale też zadasz szyku!